صفحه ها
دسته
دستگاه رطوبت ساز صنعتي
مه ساز التراسونيك صنعتي
رطوبت ساز التراسونيك صنعتي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 9753
تعداد نوشته ها : 16
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

تولید کننده انواع مه سازالتراسونیک صنعتی با گارانتی معتبر22262584-021

تولید و فروش انواع مه ساز التراسونیک با ظرفیت های مختلف و آبشن های اختصاصی برای صنایع مختلف

برای مشاهده انواع مدل های مه ساز در ظرفیت های مختلف از وب سایت www.rotubat.com  بازدید فرمایید

مه ساز التراسونیک,دستگاه رطوبت ساز التراسونیک,رطوبت ساز التراسونیک,رطوبت ساز صنعتی

دستگاههای مه ساز التراسونیک صنعتی گروه مهندسی هیراد، بهترین سیستم  برای تامین دقیق ، سریع ، یکنواخت و قابل کنترل رطوبت در کارخانجات و سالن های تولید و آزمایشگاه های صنعتی بدون خیس کردن محیط و تجهیزات می باشد

طراحی و تولید سیستم های صنعتی تولید بخار سرد با دستگاههای مه ساز التراسونیک

رتبه سه از سازمان نظام مهندسی با بیش از 17 سال سابقه کار

 

شاخص ترین مزیت های دستگاه های مه ساز التراسونیک  صنعتی ساخت صنایع رطوبت هیراد :

- مه سرد یا بخار سردی که توسط دستگاه های مه ساز صنعتی ساخت صنایع رطوبت هیراد تولید می شود شامل ذرات بسیار ریز آب در حدود 1 تا  2 میکرون می باشد و درنتیجه محیط و اجسام تحت پوشش خود را خیس نمی نماید. (فاقد قطرات درشت است )

- مه سازها ی التراسونیک هیراد کاملا بی صدا ، بدون لرزش و ضد زنگ می باشند

- مه سازها ی التراسونیک هیراد با پنجاه درصد صرفه جویی در میزان مصرف برق ، در مقایسه با رطوبت سازهای مکانیکی و متداول بسیار مناسب برای صرفه جویی در هزینه ها می باشد

- مه سازها ی التراسونیک هیراد ، راندمان بسیار بالایی دارند، یعنی با حداقل مصرف آب  و برق ، حداکثر رطوبت را تولید می نمایند

- بدنه دستگاه های مه ساز التراسونیک هیراد تماما از جنس ' ABS ' که نوعی ' PVC '  مقاوم می باشد، ساخته شده اند که دارای تمامی شرایط استاندارد جهانی می باشد و دستگاه را در مقابل ضربات وارده کاملا مقاوم و ایمن می نماید.

- میزان استهلاک در دستگاه مه ساز التراسونیک هیراد به حداقل ممکن کاهش یافته است  لذا عمر و دوام زیادی دارند .

- قابلیت اتصال به دستگاه کنترل رطوبت را دارند و می توان رطوبت نسبی هوای محیط مورد نظر را به میزان دلخواه تنظیم و تامین کرد.

- از دیگر مزیت های مهم دستگاه های مه ساز التراسونیک هیراد ، نصب و راه اندازی ، تعمییر و سرویس بسیار آسان و ارزان آنها بدون نیاز به افراد متخصص می باشد. User Friend

- شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

دستگاههای مه ساز التراسونیک صنایع رطوبت هیراد شما را در دستیابی به کیفیت برتر یاری می نماید .

با مه سازهای هیراد کیفیت محصولات و خدمات خود را تضمین نمایید

برای مشاهده انواع دستگاه های مه ساز در ظرفیت های مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ و لیست قیمت و فیلم دستگاه برای شما ایمیل گردد

 

صنایع رطوبت هیراد

 

تولید کننده با کیفیت ترین مه سازهای التراسونیک صنعتی با ظرفیت های متنوع و آبشن های اختصاصی برای صنایع مختلف 

 اجرای سیستم های مه پاش نازلی و وارد کننده انواع مهپاش ، نازل ، فوگر ، الکتروپمپ فشار قوی ، لوله ها و اتصالات مربوطه 

 

دستگاههای مه ساز صنایع رطوبت هیراد شما را در دستیابی به کیفیت برتر یاری می نماید .

با مه ساز هیراد کیفیت محصولات و خدمات خود را تضمین نمایید

تلفن ویژه فروش : 22262584-021

ساعات کار دفتر و اخذ سفارش : 8:30 الی 16:30

ایمیل :  hirad.ind@gmail.com  

وب سایت رسمی صنایع رطوبت هیراد :  www.rotubat.com

تهران صندوق پستی    14515/1185


کانال رسمی صنایع رطوبت هیراد ، در تلگرام

 

https://telegram.me/rotubat

 

برای مشاهده محصولات جدید ، ما را در تلگرام دنبال کنید


صفحه رسمی صنایع رطوبت هیراد ، در اینستاگرام 

https://instagram.com/rotubat

 

برای اطلاع از محصولات جدید صنایع رطوبت هیراد ما را در اینستاگرام دنبال کنید

حساب کاربری ما در اینستاگرام :   rotubat 


رتبه سه از سازمان نظام مهندسی

با بیش از 17 سال سابقه کار

پدیده ای نو در صنعت تولید رطوبت

 

 مه ساز التراسونیک,دستگاه رطوبت ساز التراسونیک,رطوبت ساز التراسونیک,رطوبت ساز صنعتی

يکشنبه چهارم 11 1394

اهمیت رطوبت نسبی در فرآیند عمومی تولید در صنعت نساجی

http://rotubat.com/view_pro.php/50/%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%AC%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%AE-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%DB%8C

 

در کارخانجات تولیدی نساجی میزان رطوبت نسبی تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت و راندمان تولید دارد .تعداد و تنوع تولید کنندگان در این صنعت بسیار زیاد است. صنایع پشمی، پنبه‌ای، تولید مواد اولیه پوشاک، منسوجات نبافته و کشباف، شاخه‌های متنوع این صنعت می‌باشند. در یک نگاه کلی صنعت نساجی به سه بخش واحد ریسندگی ، واحد بافندگی  و واحد تکمیل  تقسیم می‌گردد که در تمامی این بخش ها رطوبت نسبی محیط نقش تعیین کننده ای بر کارکرد بهینه تجهیزات و ماشین آلات و همچنین بر کیفیت تولیدات دارد.

 

 

از جمله دلایلی که از رطوبت در محیط نساجی استفاده میشود میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 

•             رطوبت مناسب رشته های نخ را قوی کرده و پاره شدن آنها را در هنگام تولید کاهش می دهد.

•             امکان تنظیم دقیقتر ماشینها را فراهم می سازد و ماشین ها قادر به کارکردن با سرعت های بالا تر و توقف های کمتر خواهند بود.

•             الکتریسیته ساکن و شکل گیری گرد و خاک و پرز در ماشین ها کاهش می یابد.

•             محصولات این کارخانه ها از کیفیت یکنواخت تری برخوردار هستند و ظاهر و مقاومت بهتری دارند و میزان تولید به ازای ماده اولیه مصرفی نیز افزایش می یابد.

•             کاهش گرد و خاک و پرز خطر آتش سوزی و هزینه تمیز کاری ماشین آلات را کاهش می دهد و به حفظ سلامت کارگران کمک می کند.

فرآیند صورت گرفته بر روی مواد اولیه سنتی، بایستی در فضاهای با رطوبت نسبی نزدیک به 60 درصد انجام شود.( به استثنای ترکیب پلی استر-کتان که نیازمند رطوبت نسبی 30 درصد است.)

ایجاد رطوبت مطلوب در سالنهای تولیدی نساجی با پدهای سلولزی بهتر و یکنواخت تر خواهد بود.

رطوبت فضا در کارخانجات نساجی و ریسندگی و کارخانه تصفیه کرک باید زیاد باشد، بالا بودن رطوبت نسبی محیط در کیفیت محصولات نقش مهمی دارد در کارخانه ریسندگی چون نخ با سرعت زیادی حرکت می کند و احتمال ایجاد الکتریسیته ساکن زیاد و جلوگیری از این جرقه و آتش سوزی رطوبت محیط را بالامی بردند

خشکی هوا و کاهش رطوبت در محیط کار خسارت غیر قابل جبران در روند تولید به بار می آورد کاهش استحکام نخ ، کاهش کیفیت تولید،کاهش کیفیت نخ و پارچه ،توقف پی در پی ماشین بعلت پارگی نخ ، ایجاد مشکلات تنفسی بعلت غبار ناشی از پارگی پنبه و در نهایت کاهش تولید و بهره وری از جمله خسارات است.

بهترین دستگاه رطوبت ساز برای تامین سریع رطوبت در کارخانجات نساجی و نخ ریسی کدام است ؟

 

 

یکی از مهمترین عوامل در کارخانجات نساجی و نخ ریسی ، تامین و کنترل میزان رطوبت می باشد بنحوی که محیط و ماشین آلات را خیس ننماید.

رطوبت حاصل از دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک ساخت گروه مهندسی هیراد ، بسیار ریز  و در حدود 1 تا  2 میکرون می باشند  و تولید ابر یا مه واقعی می نماید بنابراین براحتی در تمامی نقاط سالن بطور یکپارچه پراکنده می شود و رطوبت کافی در تمامی نقاط سالن ایجاد می نماید. برخلاف رطوبت ساز های مکانیکی قطرات درشت ایجاد نمی کند  و بر خلاف رطوبت حاصل از بویلر ها ایجاد شبنم نمی کند . رطوبت گرم یا بخار گرم بعلت سبکی صعود کرده و در زیر سقف سالن با تبدیل شدن به قطرات آب از سقف چکه می کند .

رطوبت ساز های نسل قدیم یا همان رطوبت سازهای نازلی و یا دیسکی با پرتاب قطرات درشت محیط را خیس کرده و کیفیت و کارایی دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک را ندارند. دستگاه های مکانیکی ضمن مصرف بسیار بالای برق ، نیاز به خدمات و تعویض دائمی قطعات و نازل های مه پاش دارند،  که بسیار پرهزینه می باشند.

گروه مهندسی هیراد بزرگترین تولید کننده دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک صنعتی در کشور می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن کشورهای پیشرفته و متخصصین مجرب، به همراه وجود زیرساختها و تجهیزات دقیق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است و با کیفیت ترین رطوبت ساز های التراسونیک را جهت صنایع نساجی و نخ ریسی ، با کارائی فوق العاده بالا تولید و عرضه می نماید .

خط مشی کیفی صنایع رطوبت هیراد ، کسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه گارانتی معتبر و بهترین خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن است. این گروه با متخصصین مجرب آماده طراحی سیستم های اختصاصی برای تامین رطوبت جهت صنایع نساجی و نخ ریسی می باشد . هزاران واحد صنعتی تولیدی معتبر در صنایع مختلف از جمله صنایع نساجی در حال حاضر از دستگاه های رطوبت ساز هیراد بهرمند هستند.

دسته ها :
سه شنبه چهارم 9 1393

تولید کننده انواع رطوبت ساز آزمایشگاهی با گارانتی معتبر22262584-021

تولید و فروش انواع مدل های رطوبت ساز التراسونیک صنعتی با ظرفیت های مختلف و آبشن های اختصاصی برای آزمایشگاه های صنعتی

 

رطوبت ساز التراسونیک گروه مهندسی هیراد، بهترین سیستم  برای تامین سریع ، یکنواخت و قابل کنترل رطوبت در آزمایشگاه بدون خیس کردن محیط و بدون ایجاد شبنم می باشد

طراحی و تولید سیستم های صنعتی تولید رطوبت سرد به روش التراسونیک

www.rotubat.com

رتبه سه از سازمان نظام مهندسی با بیش از 17 سال سابقه کار

گروه مهندسی لوح هیراد بزرگترین تولید کننده رطوبت ساز های التراسونیک آزمایشگاهی - صنعتی و تحقیقاتی می باشد که با بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و آموزش دیده  اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است و با کیفیت ترین رطوبت ساز های آزمایشگاهی را تولید و عرضه می نماید .

سادگی نصب و امکان استقرار تجهیزات آزمایشگاهی در مکانهای مختلف با حداقل فضای اشغال شده و قابلیت کارکرد در شرایط محیطی مورد نیاز از دیگر خصوصیات و الزامات مربوط به تجهیزات آزمایشگاهی می باشد . بر این اساس گروه مهندسی لوح هیراد رطوبت ساز های التراسونیک آزمایشگاهی را طراحی و تولید نموده است.

مدیریت آزمایشگاه می‌تواند سیستم رطوبت ساز التراسونیک گروه هیراد را کاملاَ با نیاز خود منطبق گرداند. این سیستم قابلیت اتصال به دستگاه کنترل رطوبت را دارد و می توان رطوبت محیط آزمایشگاه را به میزان دلخواه تنظیم و تامین کرد .

دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد قادر هستند براحتی و بطور اتوماتیک میزان رطوبت نسبی هوای آزمایشگاه را تامین و در حد مورد نیاز تنظیم نمایند. رطوبت ساز التراسونیک هیراد به هیچ وجه محیط را خیس نمی نماید و با توجه به اینکه رطوبت تولید شده سرد می باشد ایجاد شبنم نیز نمی نماید.

خط مشی کیفی این گروه ، کسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه گارانتی و بهترین خدمات پس از فروش و قیمتهای رقابتی، در کوتاهترین زمان ممکن است. این گروه  با متخصصین مجرب آماده طراحی سیستم های اختصاصی برای تامین رطوبت جهت مصارف گوناگون صنعتی آزمایشگاه ها و غیره می باشد .

دستگاههای رطوبت ساز التراسونیک گروه  مهندسی هیراد شما را در دستیابی به نتایج آزمایشگاهی صحیح یاری می نماید

برای مشاهده انواع مدل های رطوبت ساز در ظرفیت های مختلف، از سایت زیر بازدید فرمایید

www.rotubat.com

 

تلفن ویژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستی 14515/1185

 

 

رطوبت ساز آزمایشگاهی با گارانتی معتبر,رطوبت ساز التراسونیک آزمایشگاهی,رطوبت ساز آزمایشگاهی,رطوبت ساز سالن آزمایشگاه, مه ساز آزمایشگاه,رطوبت ساز آزمایشگاهی, رطوبت ساز آزمایشگاه صنعتی,رطوبت ساز آزمایشگاه پزشکی,رطوبت ساز صنعتی,دستگاه رطوبت ساز,دستگاه رطوبت ساز التراسونیک,رطوبت ساز,مه ساز,بخار سرد,رطوبت سرد,بخور سرد,دستگاه بخار سرد,مه سرد,دستگاه مه ساز,قیمت رطوبت ساز,فروش رطوبت ساز,ساخت رطوبت ساز,فروش رطوبت ساز التراسونیک آزمایشگاهی,رطوبت ساز الکترونیکی آزمایشگاهی,مه سرد بدون قطره,رطوبت یکنواخت آزمایشگاه,مه ساز التراسونیک آزمایشگاه,مهساز التراسونیک آزمایشگاه,رطوبت مناسب آزمایشگاه,رطوبت محیط آزمایشگاه,درصد رطوبت آزمایشگاه,تنظیم رطوبت آزمایشگاه,دستگاه تنظیم رطوبت آزمایشگاه,کنترل رطوبت محیط آزمایشگاه,تنظیم رطوبت آزمایشگاه,مرکز فروش دستگاههای رطوبت ساز آزمایشگاهی,تولید رطوبت ساز آزمایشگاهی,مه پاش آزمایشگاه,مهساز آزمایشگاهی,خرید رطوبت ساز آزمایشگاهی,سیستم های تولید بخارسرد آزمایشگاهی,دستگاه های تولید وتنظیم رطوبت آزمایشگاه,کنترل اتوماتیک رطوبت آزمایشگاه

 

دسته ها :
دوشنبه بیست و هشتم 7 1393

تولید کننده انواع رطوبت ساز آزمایشگاهی با گارانتی معتبر22262584-021

تولید و فروش انواع مدل های رطوبت ساز التراسونیک صنعتی با ظرفیت های مختلف و آبشن های اختصاصی برای آزمایشگاه های صنعتی

www.rotubat.com

رطوبت ساز التراسونیک گروه مهندسی هیراد، بهترین سیستم  برای تامین سریع ، یکنواخت و قابل کنترل رطوبت در آزمایشگاه بدون خیس کردن محیط و بدون ایجاد شبنم می باشد

طراحی و تولید سیستم های صنعتی تولید رطوبت سرد به روش التراسونیک

رتبه سه از سازمان نظام مهندسی با بیش از 17 سال سابقه کار

گروه مهندسی لوح هیراد بزرگترین تولید کننده رطوبت ساز های التراسونیک آزمایشگاهی - صنعتی و تحقیقاتی می باشد که با بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و آموزش دیده  اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است و با کیفیت ترین رطوبت ساز های آزمایشگاهی را تولید و عرضه می نماید .

سادگی نصب و امکان استقرار تجهیزات آزمایشگاهی در مکانهای مختلف با حداقل فضای اشغال شده و قابلیت کارکرد در شرایط محیطی مورد نیاز از دیگر خصوصیات و الزامات مربوط به تجهیزات آزمایشگاهی می باشد . بر این اساس گروه مهندسی لوح هیراد رطوبت ساز های التراسونیک آزمایشگاهی را طراحی و تولید نموده است.

مدیریت آزمایشگاه می‌تواند سیستم رطوبت ساز التراسونیک گروه هیراد را کاملاَ با نیاز خود منطبق گرداند. این سیستم قابلیت اتصال به دستگاه کنترل رطوبت را دارد و می توان رطوبت محیط آزمایشگاه را به میزان دلخواه تنظیم و تامین کرد .

دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد قادر هستند براحتی و بطور اتوماتیک میزان رطوبت نسبی هوای آزمایشگاه را تامین و در حد مورد نیاز تنظیم نمایند. رطوبت ساز التراسونیک هیراد به هیچ وجه محیط را خیس نمی نماید و با توجه به اینکه رطوبت تولید شده سرد می باشد ایجاد شبنم نیز نمی نماید.

خط مشی کیفی این گروه ، کسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه گارانتی و بهترین خدمات پس از فروش و قیمتهای رقابتی، در کوتاهترین زمان ممکن است. این گروه  با متخصصین مجرب آماده طراحی سیستم های اختصاصی برای تامین رطوبت جهت مصارف گوناگون صنعتی آزمایشگاه ها و غیره می باشد .

دستگاههای رطوبت ساز التراسونیک گروه  مهندسی هیراد شما را در دستیابی به نتایج آزمایشگاهی صحیح یاری می نماید

برای مشاهده انواع مدل های رطوبت ساز در ظرفیت های مختلف، از سایت زیر بازدید فرمایید

www.rotubat.com

 

تلفن ویژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستی 14515/1185

 

 

رطوبت ساز آزمایشگاهی با گارانتی معتبر,رطوبت ساز التراسونیک آزمایشگاهی,رطوبت ساز آزمایشگاهی,رطوبت ساز سالن آزمایشگاه, مه ساز آزمایشگاه,رطوبت ساز آزمایشگاهی, رطوبت ساز آزمایشگاه صنعتی,رطوبت ساز آزمایشگاه پزشکی,رطوبت ساز صنعتی,دستگاه رطوبت ساز,دستگاه رطوبت ساز التراسونیک,رطوبت ساز,مه ساز,بخار سرد,رطوبت سرد,بخور سرد,دستگاه بخار سرد,مه سرد,دستگاه مه ساز,قیمت رطوبت ساز,فروش رطوبت ساز,ساخت رطوبت ساز,فروش رطوبت ساز التراسونیک آزمایشگاهی,رطوبت ساز الکترونیکی آزمایشگاهی,مه سرد بدون قطره,رطوبت یکنواخت آزمایشگاه,مه ساز التراسونیک آزمایشگاه,مهساز التراسونیک آزمایشگاه,رطوبت مناسب آزمایشگاه,رطوبت محیط آزمایشگاه,درصد رطوبت آزمایشگاه,تنظیم رطوبت آزمایشگاه,دستگاه تنظیم رطوبت آزمایشگاه,کنترل رطوبت محیط آزمایشگاه,تنظیم رطوبت آزمایشگاه,مرکز فروش دستگاههای رطوبت ساز آزمایشگاهی,تولید رطوبت ساز آزمایشگاهی,مه پاش آزمایشگاه,مهساز آزمایشگاهی,خرید رطوبت ساز آزمایشگاهی,سیستم های تولید بخارسرد آزمایشگاهی,دستگاه های تولید وتنظیم رطوبت آزمایشگاه,کنترل اتوماتیک رطوبت آزمایشگاه

 

دسته ها :
دوشنبه بیست و هشتم 7 1393

صنایع رطوبت هیراد

تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی با ظرفیت های متنوع و آبشن های اختصاصی برای صنایع مختلف 

 اجرای سیستم های مه پاش های نازلی و فروش انواع مهپاش ، نازل ، فوگر ، الکتروپمپ فشار قوی ، لوله ها و اتصالات مربوطه 

سیستم های رطوبت ساز صنایع رطوبت هیراد، بهترین سیستم  برای تامین سریع ، یکنواخت و قابل کنترل رطوبت در محیط های صنعتی ،آزمایشگاهی و  کشاورزی می باشد

طراحی و تولید سیستم های صنعتی تولید رطوبت به روش اولتراسونیک و مه پاش نازلی

رتبه سه از سازمان نظام مهندسی

با بیش از 17 سال سابقه کار

پدیده ای نو در صنعت تولید رطوبت

 

www.rotubat.com

گروه مهندسی هیراد بزرگترین  تولید کننده رطوبت سازهای التراسونیک و سیستم های مه پاش صنعتی در کشور می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن کشورهای پیشرفته و متخصصین مجرب، به همراه وجود زیرساختها و تجهیزات دقیق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است و با کیفیت ترین رطوبت ساز های التراسونیک و سیستم های مه پاش نازلی را جهت مصارف مختلف صنعتی ، با کارائی فوق العاده بالا تولید و عرضه می نماید .

خط مشی کیفی این گروه ، کسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه گارانتی و بهترین خدمات پس از فروش و قیمتهای رقابتی، در کوتاهترین زمان ممکن است. این گروه  با متخصصین مجرب آماده طراحی سیستم های اختصاصی برای تامین رطوبت جهت مصارف گوناگون صنعتی ، کشاورزی ، پرورش طیور ، آزمایشگاه ها و غیره می باشد .

 

 

 

دستگاههای رطوبت ساز گروه  مهندسی هیراد شما را در دستیابی به کیفیت برتر یاری می نماید .

با رطوبت ساز های هیراد کیفیت محصولات و خدمات خود را تضمین نمایید

تلفن ویژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستی 14515/1185

 

دسته ها :
چهارشنبه بیست و سوم 7 1393

توليد كننده انواع رطوبت ساز سالن ورزشي با گارانتي معتبر22262584-021

توليد و فروش انواع مدل هاي رطوبت ساز التراسونيك با ظرفيت هاي مختلف و آبشن هاي اختصاصي براي سالن هاي ورزشي

http://rotubat.com/

 

رطوبت ساز التراسونيك

 

رطوبت ساز التراسونيك گروه مهندسي هيراد، بهترين سيستم  براي تامين سريع ، يكنواخت و قابل كنترل رطوبت در سالن هاي ورزشي ،  بدون خيس كردن محيط مي باشد

طراحي و توليد سيستم هاي صنعتي توليد رطوبت سرد به روش التراسونيك

رتبه سه از سازمان نظام مهندسي با بيش از 16 سال سابقه كار

گروه مهندسي هيراد بزرگترين  توليد كننده رطوبت سازهاي التراسونيك در كشور مي باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي هاي مدرن كشورهاي پيشرفته و متخصصين مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با كيفيت ترين رطوبت ساز هاي التراسونيك را جهت سالن هاي ورزشي ، با كارائي فوق العاده بالا توليد و عرضه مي نمايد .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه گارانتي و بهترين خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن است. اين گروه  با متخصصين مجرب آماده طراحي سيستم هاي اختصاصي براي تامين رطوبت سالن هاي ورزشي مي باشد .

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

 

تلفن ويژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستي 14515/1185

http://rotubat.com

 

 

 

رطوبت ساز سالن ورزشي, رطوبت ساز سالن ورزشي, رطوبت سازالتراسونيك سالن ورزشي, رطوبت ساز آلتراسونيك سالن ورزشي,مه سازسالن ورزشي,قيمت رطوبت ساز سالن ورزشي,فروش رطوبت ساز,ساخت رطوبت ساز سالن ورزشي,فروش رطوبت ساز التراسونيك,رطوبت مناسب سالن ورزشي,رطوبت محيط سالن ورزشي,درصد رطوبت سالن ورزشي,تنظيم رطوبت سالن ورزشي,دستگاه تنظيم رطوبت سالن ورزشي,كنترل رطوبت محيط سالن ورزشي,تنظيم رطوبت سالن سالن ورزشي,مركز فروش دستگاههاي رطوبت ساز سالن ورزشي,توليد رطوبت ساز سالن ورزشي,مه پاش سالن ورزشي,مهساز سالن ورزشي,مهپاش سالن ورزشي,خريد رطوبت ساز سالن ورزشي,سيستم هاي توليد بخارسرد سالن ورزشي,دستگاه هاي توليد وتنظيم رطوبت سالن ورزشي,كنترل اتوماتيك رطوبت سالن ورزشي

توليد كننده انواع رطوبت ساز كارخانجات نساجي و نخ ريسي با گارانتي معتبر22262584-021

توليد و فروش انواع رطوبت ساز التراسونيك با ظرفيت هاي مختلف و آبشن هاي اختصاصي صنايع نساجي

http://rotubat.com/

رطوبت ساز التراسونيك

 

 

 

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

رطوبت ساز التراسونيك گروه مهندسي هيراد، بهترين سيستم  براي تامين سريع ، يكنواخت و قابل كنترل رطوبت در كارخانجات نساجي و نخ ريسي  بدون خيس كردن محيط مي باشد

رتبه سه از سازمان نظام مهندسي با بيش از 16  سال سابقه كار

يكي از مهمترين عوامل در كارخانجات نساجي و نخ ريسي ، تامين و كنترل ميزان رطوبت مي باشد بنحوي كه محيط و ماشين آلات را خيس ننمايد.

رطوبت حاصل از دستگاه هاي رطوبت ساز التراسونيك ساخت گروه مهندسي هيراد ، بسيار ريز  و در حدود 1 تا  2 ميكرون مي باشند  و توليد ابر يا مه واقعي مي نمايد بنابراين براحتي در تمامي نقاط سالن بطور يكپارچه پراكنده مي شود و رطوبت كافي در تمامي نقاط سالن ايجاد مي نمايد. برخلاف رطوبت ساز هاي مكانيكي قطرات درشت ايجاد نمي كند  و بر خلاف رطوبت حاصل از بويلر ها ايجاد شبنم نمي كند . رطوبت گرم يا بخار گرم بعلت سبكي صعود كرده و در زير سقف سالن با تبديل شدن به قطرات آب از سقف چكه مي كند .

رطوبت ساز هاي نسل قديم يا همان رطوبت سازهاي نازلي و يا ديسكي با پرتاب قطرات درشت محيط را خيس كرده و كيفيت و كارايي دستگاه هاي رطوبت ساز التراسونيك را ندارند. دستگاه هاي مكانيكي ضمن مصرف بسيار بالاي برق ، نياز به خدمات و تعويض دائمي قطعات و نازل هاي مه پاش دارند،  كه بسيار پرهزينه مي باشند.

گروه مهندسي هيراد بزرگترين  توليد كننده رطوبت سازهاي التراسونيك براي كارخانجات نساجي و نخ ريسي در كشور مي باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي هاي مدرن كشورهاي پيشرفته و متخصصين مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با كيفيت ترين رطوبت ساز هاي التراسونيك را جهت صنايع نساجي با كيفيت بالا توليد و عرضه مي نمايد .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه گارانتي و بهترين خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن است. اين گروه  با متخصصين مجرب آماده طراحي سيستم هاي اختصاصي براي تامين رطوبت جهت صنايع نساجي مي باشد .

گروه مهندسي هيراد طراح و توليد كننده رطوبت ساز هاي التراسونيك آماده ارائه خدمات تخصصي به صنايع مختلف توليدي با ارائه آپشن هاي اختصاصي و بهترين كيفيت و كارائي و گارانتي معتبر مي باشد.

دستگاههاي رطوبت ساز التراسونيك گروه  مهندسي هيراد شما را در دستيابي به كيفيت برتر محصولات ياري مي نمايد .

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

تلفن ويژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستي 14515/1185

http://rotubat.com/

 

 

 

رطوبت ساز كارخانه نساجي, رطوبت ساز كارخانه نخ ريسي, مه ساز كارخانه نساجي, رطوبت ساز التراسونيك كارخانه نساجي, رطوبت ساز نساجي, مه ساز نساجي,دستگاه رطوبت ساز سالن نساجي, دستگاه رطوبت ساز التراسونيك توليد پارچه, رطوبت سنج سالن توليد نخ,سنسور رطوبت سالن توليد پارچه,درصد رطوبت سالن نخ ريسي,اندازه گيري رطوبت سالن كارخانه نساجي,رطوبت هواي سالن نساجي,رطوبت نسبي سالن پرورش قارچ,بخار سرد سالن پرورش قارچ, مه ساز سالن توليد قارچ, دستگاه مه ساز سالن نساجي, قيمت رطوبت ساز سالن نساجي, ساخت رطوبت ساز سالن نساجي, خريد رطوبت ساز سالن نساجي, مه سرد سالن نساجي, رطوبت ساز صنعتي سالن نساجي, مه سرد بدون قطره,رطوبت مناسب سالن نساجي ,رطوبت محيط سالن نساجي,درصد رطوبت سالن نساجي,تنظيم رطوبت سالن نساجي,دستگاه تنظيم رطوبت سالن نساجي,كنترل رطوبت محيط سالن نساجي,تنظيم رطوبت سالن نساجي,مركز فروش دستگاههاي رطوبت ساز كارخانه نساجي,توليد رطوبت ساز كارخانه نساجي,مه پاش كارخانه نساجي,مهساز كارخانه نساجي ,مهپاش سالن كارخانه نساجي,خريد رطوبت ساز كارخانه نساجي,سيستم هاي توليد بخارسرد كارخانه نساجي,دستگاه هاي توليد وتنظيم رطوبت كارخانه نساجي,كنترل اتوماتيك رطوبت كارخانه نساجي,رطوبت كارخانه نساجي

توليد كننده انواع رطوبت ساز كارخانه هاي توليد نان و شيريني با گارانتي معتبر22262584-021

توليد و فروش انواع رطوبت ساز التراسونيك با ظرفيت هاي مختلف و آبشن هاي اختصاصي صنايع براي صنايع توليد نان و شيريني

www.rotubat.com

 

رطوبت ساز التراسونيك,مه ساز التراسونيك,رطوبت ساز صنعتي

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

رطوبت ساز التراسونيك گروه مهندسي هيراد، بهترين سيستم  براي تامين سريع ، يكنواخت و قابل كنترل رطوبت در كارخانه هاي توليد نان و شيريني بدون خيس كردن محيط مي باشد

رتبه سه از سازمان نظام مهندسي با بيش از 16  سال سابقه كار

 

تامين ميزان رطوبت نسبي هواي اتاق خمير در تهيه خمير نان هاي فانتزي، ماشيني، صنعتي از اهميت ويژه اي برخوردار است . اين اتاق در تابستان داراي رطوبت 80 الي 90 درصد و درجه حرارت 32 و در زمستان داراي رطوبت 60 الي 70 در صدد درجه حرارت 32 مي باشد. در اين شرايط عمل تخمير با حداكثر سرعت انجام و باعث مي گردد كه خمير به سرعت ور آمده و به حجم مطلوب برسد. مدت اين تخمير بين 30 الي 60 دقيقه مي باشد.

رطوبت حاصل از دستگاه هاي رطوبت ساز التراسونيك ساخت گروه مهندسي هيراد ، بسيار ريز  و در حدود 1 تا  2 ميكرون مي باشند و توليد ابر يا مه واقعي مي نمايد بنابراين براحتي در تمامي نقاط سالن بطور يكپارچه پراكنده مي شود و رطوبت كافي در تمامي نقاط سالن ايجاد مي نمايد. برخلاف رطوبت ساز هاي مكانيكي قطرات درشت ايجاد نمي كند و همچنين بر خلاف رطوبت حاصل از بويلر ها ايجاد شبنم نمي كند . رطوبت گرم يا بخار گرم بعلت سبكي صعود كرده و در زير سقف سالن با تبديل شدن به قطرات آب از سقف چكه مي كند .

رطوبت ساز هاي نسل قديم يا همان رطوبت سازهاي نازلي و يا ديسكي با پرتاب قطرات درشت محيط را خيس كرده و كيفيت و كارايي دستگاه هاي رطوبت ساز التراسونيك را ندارند. دستگاه هاي مكانيكي ضمن مصرف بسيار بالاي برق ، نياز به خدمات و تعويض دائمي قطعات و نازل هاي مه پاش دارند، كه بسيار پرهزينه مي باشند.

گروه مهندسي هيراد بزرگترين  توليد كننده رطوبت سازهاي التراسونيك براي كارخانه هاي توليد نان و شيريني در كشور مي باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي هاي مدرن كشورهاي پيشرفته و متخصصين مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با كيفيت ترين رطوبت ساز هاي التراسونيك را جهت صنايع توليد نان و شيريني با كيفيت بالا توليد و عرضه مي نمايد .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه گارانتي و بهترين خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن است. اين گروه  با متخصصين مجرب آماده طراحي سيستم هاي اختصاصي براي تامين رطوبت جهت كارخانه هاي توليد نان و شيريني مي باشد .

گروه مهندسي هيراد طراح و توليد كننده رطوبت ساز هاي التراسونيك آماده ارائه خدمات تخصصي به صنايع مختلف توليدي با ارائه آپشن هاي اختصاصي و بهترين كيفيت و كارائي و گارانتي معتبر مي باشد.

دستگاههاي رطوبت ساز التراسونيك گروه  مهندسي هيراد شما را در دستيابي به كيفيت برتر محصولات ياري مي نمايد .

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

تلفن ويژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستي 14515/1185

www.rotubat.com

 

 

 

 

 

رطوبت ساز اتاق خمير,رطوبت ساز اتاق تخمير,رطوبت ساز توليد نان, رطوبت ساز شيريني پزي,رطوبت ساز سالن توليد نان,رطوبت مناسب اتاق خمير, رطوبت ساز توليد نان, مه ساز كارخانه نان, رطوبت ساز التراسونيك كارخانه نان, رطوبت خمير, مه ساز كارخانه هاي توليد نان و شيريني,دستگاه رطوبت ساز كارخانه هاي توليد نان و شيريني, دستگاه رطوبت ساز التراسونيك صنايع شيريني پزي, رطوبت سنج سالن توليد نان,سنسور رطوبت سالن كارخانه هاي توليد نان و شيريني,درصد رطوبت اتاق خمير,اندازه گيري رطوبت سالن اتاق خمير,رطوبت هواي اتاق خمير,رطوبت نسبي اتاق خمير, مه ساز اتاق خمير, دستگاه مه ساز سالن خمير, قيمت رطوبت ساز اتاق خمير, ساخت رطوبت ساز اتاق خمير, خريد رطوبت ساز اتاق خمير, مه سرد سالن توليد نان و شيريني, رطوبت ساز صنعتي سالن توليد نان و شيريني, مه بدون قطره,رطوبت مناسب سالن توليد نان و شيريني,رطوبت محيط سالن توليد نان و شيريني,درصد رطوبت سالن توليد نان و شيريني,تنظيم رطوبت سالن توليد نان و شيريني,دستگاه تنظيم رطوبت سالن توليد نان و شيريني,كنترل رطوبت محيط سالن توليد نان و شيريني,تنظيم رطوبت سالن توليد نان و شيريني,مركز فروش دستگاههاي رطوبت ساز كارخانه نان و شيريني,توليد رطوبت ساز كارخانه نان و شيريني,مه پاش كارخانه نان و شيريني,مهساز كارخانه نان و شيريني ,مهپاش سالن كارخانه نان,خريد رطوبت ساز كارخانه نان,سيستم هاي توليد رطوبت كارخانه نان,دستگاه هاي توليد وتنظيم رطوبت كارخانه نان,كنترل اتوماتيك رطوبت كارخانه نان,رطوبت سالن توليد نان

توليد كننده انواع رطوبت ساز هايپر ماركت با گارانتي معتبر22262584-021

توليد و فروش انواع مدل هاي رطوبت ساز التراسونيك با ظرفيت هاي مختلف و آبشن هاي اختصاصي براي سوپر ماركت ها و هايپر ماركت ها بدون خيس كردن محيط جهت حفظ رطوبت و طراوت ميوه جات و سبزيجات و گوشت

www.rotubat.com

 

رطوبت ساز التراسونيك گروه مهندسي هيراد، بهترين سيستم  براي تامين سريع ، يكنواخت و قابل كنترل رطوبت در سالن فروش سبزي و ميوه در هايپر ماركت ها ،  بدون خيس كردن محيط مي باشد

طراحي و توليد سيستم هاي صنعتي توليد رطوبت سرد به روش التراسونيك

رتبه سه از سازمان نظام مهندسي با بيش از 16 سال سابقه كار

 

رطوبت ساز التراسونيك,مه ساز التراسونيك,رطوبت ساز صنعتي

 

 

رطوبت نسبي در يك سوپر ماركت بخصوص در فصل زمستان زماني كه هيتر ها روشن مي باشد ، بسيار پايين است . اين قضيه در فصل تابستان زماني كه سيستم خنك كننده روشن مي باشد نيز صادق است .

به همين دليل محصولات تازه ، تازگي و طراوت خود را به سرعت از دست مي دهند و اين به اين خاطر است كه رطوبت آنها تبخير شده و آب خود را از دست مي دهند .

بكار گيري دستگاه هاي رطوبت ساز اولتراسونيك هيراد يك راه حل بسيار مناسب براي نگهداري محصولات در حالتي واقعا تازه مي باشد .

گروه مهندسي هيراد بزرگترين  توليد كننده رطوبت سازهاي التراسونيك فروشگاهي در كشور مي باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي هاي مدرن كشورهاي پيشرفته و متخصصين مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با كيفيت ترين رطوبت ساز هاي التراسونيك را جهت سالن فروش سبزي و ميوه و گوشت در هايپر ماركت ها و سوپر ماركت ها، با كارائي فوق العاده بالا توليد و عرضه مي نمايد .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه گارانتي و بهترين خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن است. اين گروه  با متخصصين مجرب آماده طراحي سيستم هاي اختصاصي براي تامين رطوبت جهت سالن فروش سبزي و ميوه در هايپر ماركت ها و سوپر ماركت ها جهت حفظ رطوبت و طراوت ميوه جات و سبزيجات  و گوشت مي باشد .

دستگاههاي رطوبت ساز التراسونيك گروه  مهندسي هيراد شما را در دستيابي به كيفيت برتر نگهداري مواد غذايي ياري مي نمايد

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

 

تلفن ويژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستي 14515/1185

www.rotubat.com

 

رطوبت ساز سوپر ماركت, رطوبت ساز هايپر ماركت, رطوبت سازالتراسونيك هايپر ماركت, رطوبت ساز التراسونيك سوپر ماركت,رطوبت ساز ميز سبزي,رطوبت ساز ميز فروش ميوه,توليد بخار سرد, رطوبت ساز انبار ميوه,رطوبت ساز سردخانه,رطوبت ساز صنعتي,دستگاه رطوبت ساز سردخانه,دستگاه رطوبت ساز التراسونيك سوپر ماركت,رطوبت ساز سوپر ماركت,مه سازهايپر ماركت,قيمت رطوبت ساز هايپر ماركت,فروش رطوبت ساز,ساخت رطوبت ساز هايپر ماركت,فروش رطوبت ساز التراسونيك سردخانه,رطوبت مناسب هايپر ماركت,رطوبت محيط هايپر ماركت,درصد رطوبت هايپر ماركت,تنظيم رطوبت هايپر ماركت,دستگاه تنظيم رطوبت هايپر ماركت,كنترل رطوبت محيط هايپر ماركت,تنظيم رطوبت سالن هايپر ماركت,مركز فروش دستگاههاي رطوبت ساز هايپر ماركت,توليد رطوبت ساز هايپر ماركت,مه پاش هايپر ماركت,مهساز هايپر ماركت,مهپاش هايپر ماركت,خريد رطوبت ساز هايپر ماركت,سيستم هاي توليد بخارسرد هايپر ماركت,دستگاه هاي توليد وتنظيم رطوبت هايپر ماركت,كنترل اتوماتيك رطوبت هايپر ماركت

توليد كننده انواع رطوبت ساز سردخانه سيب زميني با گارانتي معتبر22262584-021

توليد و فروش انواع مدل هاي رطوبت ساز التراسونيك با ظرفيت هاي مختلف و آبشن هاي اختصاصي براي سردخانه سيب زميني بدون خيس كردن محيط مي باشد

www.rotubat.com

 

رطوبت ساز التراسونيك,مه ساز التراسونيك,رطوبت ساز صنعتي

رطوبت ساز التراسونيك گروه مهندسي هيراد، بهترين سيستم  براي تامين سريع ، يكنواخت و قابل كنترل رطوبت در سردخانه سيب زميني ،  بدون خيس كردن محيط و بدون ايجاد شبنم مي باشد

طراحي و توليد سيستم هاي صنعتي توليد رطوبت سرد به روش التراسونيك

رتبه سه از سازمان نظام مهندسي

با بيش از 16 سال سابقه كار

پديده اي نو در صنعت توليد رطوبت

گروه مهندسي هيراد بزرگترين  توليد كننده رطوبت سازهاي التراسونيك در كشور مي باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي هاي مدرن كشورهاي پيشرفته و متخصصين مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با كيفيت ترين رطوبت ساز هاي التراسونيك را جهت مصارف مختلف صنعتي سردخانه سيب زميني ، با كارائي فوق العاده بالا توليد و عرضه مي نمايد .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه گارانتي و بهترين خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن است. اين گروه  با متخصصين مجرب آماده طراحي سيستم هاي اختصاصي براي تامين رطوبت جهت سردخانه سيب زميني و حفظ كيفيت و طراوت سيب زميني در سردخانه مي باشد .

دستگاههاي رطوبت ساز التراسونيك گروه  مهندسي هيراد شما را در دستيابي به كيفيت برتر نگهداري مواد غذايي در سردخانه  ياري مي نمايد

براي مشاهده انواع مدل هاي رطوبت ساز در ظرفيت هاي مختلف، با تلفن 021-22262584 تماس حاصل فرماييد تا كاتالوگ و ليست قيمت و فيلم دستگاه براي شما ايميل گردد

 

تلفن ويژه فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستي 14515/1185

www.rotubat.com

 

رطوبت ساز سردخانه, رطوبت ساز سردخانه سيب زميني, رطوبت سازالتراسونيك سردخانه, رطوبت ساز التراسونيك انبار,رطوبت ساز سيب زميني,رطوبت ساز سردخانه سيب زميني,بخار سرد سردخانه, رطوبت ساز انبار ميوه,رطوبت ساز سردخانه سيب زميني,رطوبت ساز صنعتي,دستگاه رطوبت ساز سردخانه,دستگاه رطوبت ساز التراسونيك,رطوبت ساز,مه ساز سيگار,قيمت رطوبت ساز,فروش رطوبت ساز سردخانه,ساخت رطوبت ساز سردخانه,فروش رطوبت ساز التراسونيك سردخانه,رطوبت مناسب سردخانه,رطوبت محيط سردخانه,درصد رطوبت سردخانه,تنظيم رطوبت سردخانه,دستگاه تنظيم رطوبت سردخانه,كنترل رطوبت محيط سردخانه,تنظيم رطوبت سالن سردخانه,مركز فروش دستگاههاي رطوبت ساز سردخانه,توليد رطوبت ساز سردخانه,مه پاش سردخانه,مهساز سردخانه,مهپاش سردخانه,خريد رطوبت ساز سردخانه,سيستم هاي توليد بخارسرد,دستگاه هاي توليد وتنظيم رطوبت سردخانه,كنترل اتوماتيك رطوبت سردخانه

X